HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın gücünü ve etkisini fark eden pek çok firma, marklarını bu mecraya da taşıdılar. Ancak, arama motorlarında ön plana çıkmak için SEO çalışması yapıldığı gibi, sosyal medyada ön plana çıkmak isteyen firmaların da sosyal medya konusunda profesyonel destek almaları gerekmektedir. Bu konuda faaliyet gösteren firmamız, pek çok marka için, çözüm ortağı olmaktadır. Sosyal medyada profesyonel destek için, bu mecranın bileşenlerine hakim olmak gerekmektedir. Bizler, markalar için, marka ve rakip analizi yapıyor, hedef kitle analizinden sonra da strateji planlaması yapıyoruz. Sosyal medya yönetimi, birbiriyle bağlantılı birkaç aşamayı gerektiren süreçtir.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Nasıl Çalışıyoruz?

Bize gelen müşterimizin markası için marka analizi yapmakla işe başlıyoruz. Bundan sonra, rakip marka analizine geçiyoruz. Hedef kitle analizinden sonra, müşterimiz için strateji aşamasına geçiyoruz. Ancak doğru strateji için, marka analizinin, rakip analizinin ve hedef kitle analizinin doğru ve eksiksiz olması gereklidir. Buna göre, marka gereksinimlerini belirliyoruz.

- İçerik Planlaması: Stratejiler dahilinde, trendlere paralel olarak içerikler hazırlıyoruz.

- Düzenli İçerik Paylaşımı: Markanın güçlü ve faal olduğu izlenimi çok önemlidir. Bu nedenle, içeriklerin süreklilik arz etmesi gerekmektedir. Bizler de bunu sağlıyoruz.

- Sosyal Medya Yönetimi: Marka adına sosyal medya hesabının yönetimini üstleniyoruz.

- İzleme: Sosyal medya kullanıcılarının marka hakkındaki paylaşımlarını izliyoruz.

Tüm bu işlemlerimiz, raporlama ile son buluyor.


Teklif Al
Hizmetlerimiz
İletişim
Adres :
Gölbucağı Mh. 104.Sk. No 12/1 K2 D7 Çınçın Han Merkez Bartın
E-Posta :
info@fikirbulutu.com
Telefon :
0 553 822 28 50